vin pārbaude

Ievadiet automašīnas VIN
CarVertical atlaide bez maksas. Atlaides laiks ir ierobežots.

* Pamata informācija par automašīnu ir pilnīgi bez maksas. Informācija var būt neprecīza.
VIN kods YV1BW7050A1140437
WMI / VDS / VIS YV1 BW7050 A1140437
Ražotājs Volvo Cars
Izlaides gads 2010
VIN verifikācijas numurs 3357
Arhivējiet fotoattēlus Skatīties
Aptuvenais nobraukums Skatīties
Policijas ieraksti Skatīties !
CarVertical ziņojums Skatīties

vinfo.lv ir BEZMAKSAS un universāls VIN numuru pārbaudes rīks. Katrai automašīnai ir īpašs identifikācijas numurs, ko sauc par VIN numuru. VIN numurs kodē būtisku informāciju par automašīnu, piemēram:

  • Ražotājs
  • Modelis
  • Izlaides gads
  • Rūpnīca, kurā tika izgatavota automašīna
  • Motora tips
  • utt.

VIN pārbaude ir ļoti svarīga tiem, kas vēlas iegādāties automašīnu , jo VIN pārbaude jums sniegs visu informāciju par automašīnu, kuru vēlaties iegādāties - neatkarīgi no tā, vai automašīna ir nozagta, sabojāta vai kā citādi neautorizēta.

VIN numurs ir globāls, pasaules mēroga īpaša formāta formāta numurs, un VIN numuru izstrādāja un ieviesa ISO Standartu institūts. Katram autoražotājam, ieskaitot , savas automašīnas ir jāmarķē šajā formātā.

vinfo.lv sniedz iespēju pārbaudīt gandrīz katru VIN numuru un uzzināt automašīnas derīgumu un visu citu būtisko informāciju, uzzināt automašīnas konfigurāciju un apskatīt pilnu automašīnas vēsturi.

Kas ir VIN numurs

VIN numurs ir rakstzīmju kopums, kas kodē dažādu informāciju par transportlīdzekli.

  • WMI - pirmās trīs zīmes norāda automašīnas valsti un ražotāju;
  • VDS - 4-8 simboli - norāda automašīnas vispārīgās īpašības: virsbūve, dzinējs, klase utt.
  • VIS - pēdējās 8 zīmes ir transportlīdzekļa identifikācijas numurs, kas norāda gadu, rūpnīcu, aprīkojumu utt.

Zemāk esošajā fotoattēlā redzams vēl detalizētāks VIN koda skats:


Kas ir VIN kods

VIN kods tiek izmantots, lai apzīmētu visus transportlīdzekļus (pasažieru automašīnas, kravas automobiļi, kravas automašīnas, autobusi, mopēdi). Automašīnu kodu VIN sistēma ir balstīta uz ISO 3779-1983 standartu un tiek izmantota kopš 1980. gadiem (1982.). VIN standartu izmanto lielākā daļa valstu un visi lielākie automašīnu ražotāji. VIN kods raksturo jebkuru unikālu automašīnu, kas būvēta pēdējo 30 gadu laikā. Ražotāji ir atbildīgi par VIN numerāciju.

Unikālie kodi nodrošina unikālu iespēju izsekot jebkuras automašīnas vēsturei, ieskaitot tādus nepatīkamus, bet svarīgus faktus kā negadījumi vai zādzības. Tas nozīmē, ka automašīnu vēstures pārskati palīdz jums pieņemt pareizos lēmumus, izvēloties lietotu automašīnu.